Formy płatności

formy płatności

1. Przelew

Po wybraniu tej formy płatności, wpłaty należy dokonać na numer konta bankowego, który przekazujemy drogą e-mailową wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Płatności można dokonać w banku, na poczcie lub przez Internet.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Wysyłki zamówień realizowane są dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Nie wysyłamy i nie wydajemy towaru na podstawie potwierdzenia wpłaty.

Wpłat za zamówienia można dokonać na poniższy numer rachunku bankowego:

ING BANK ŚLĄSKI
09 1050 1490 1000 0092 0283 0189

ING

W przypadku płatności w walucie Euro, proponujemy:

ING BANK ŚLĄSKI
PL
95 1050 1490 1000 0090 8002 6447
SWIFT Kod -
INGBPLPW

2. Pobranie

Jest to najszybszy sposób realizacji zamówienia. Po wybraniu tej opcji za zamówienie zapłacisz gotówką u kuriera lub w paczkomacie przy odbiorze towaru.

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej maksymalna kwota pobrania to 11 000 zł. Jeżeli wybierzesz firmę kurierską DHL a kwota pobrania przekroczy 5 000 zł, za przesyłkę będziesz mógł zapłacić tylko i wyłącznie w Terminalu DHL.

3. Płatność Tpay.com

Bezpieczny, komfortowy i szybki sposób zapłaty za zamówienie. Nasz sklep korzysta z systemu płatności elektronicznych oferowanych przez Tpay.com. Przy wyborze  tej formy płatności, po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Tpay.com gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem odpowiedniego dla Ciebie banku. Po potwierdzeniu przez Tpay.com dokonania płatności, zamówienie kierowane jest do realizacji.

TPAY

4. e-raty Santander Consumer Bank

Dzięki tej formie płatności, możesz zrobić zakupy w momencie, kiedy Twój budżet jest mocno napięty lub planowane zakupy znacznie przekraczają Twoje możliwości finansowe. 

santander

santander

W zależności od wyboru sposobu dostarczenia dokumentacji:

  • Kurier – Bank przygotowuje kompletną dokumentację kredytową i wysyła ją kurierem. Po odebraniu poprawnie podpisanych dokumentów, bank informuje nasz sklep o możliwości wydania towaru.

  • Przelew – Bank udostępnia do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej. Następnie po akceptacji warunków umowy, w celu potwierdzenia tożsamości, należy zrealizować przelew w kwocie 1 zł. (Osoba wnioskująca o kredyt musi być właścicielem lub współwłaścicielem konta, z którego będzie realizowany przelew). Po pozytywnej weryfikacji Bank informuje o możliwości wydania towaru.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

5. Raty Credit Agricole

 

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu
  • Gadżet S.C. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

6. LEASING i Raty dla firm LEASELINK

 

 

 lease link logo

 

Tutaj załatwisz wszelkie formalności leasingowe całkowicie ON LINE, nie wychodząc z biura o dogodnej dla Ciebie porze 24h / 7 / 365 w 15 minut !

Skorzystaj z naszej oferty idealnie dopasowanej do firm - bez wypełniania i przesyłania żadnych wniosków, dokumentów i straty czasu.

Gwarantujemy że decyzję kredytową poznasz w ciągu 2 minut a gdy zaakceptujesz umowę błyskawicznie zapłacimy za Twoje zakupy.

Nasza firma to pełna koncentracja na Tobie abyś w tym momencie „od ręki” wziął leasing i opłaty wprowadził w koszty firmy.